WIJ ZIJN JARIG EN WILLEN TRAKTEREN!

Ons bestuur is bijna jarig!  Want over 2 weken zijn Stephan de Ruijter en ik weer een jaartje ouder. Voor onze verjaardag zamelen wij geld in om de 6 kinderen die nu verblijven bij Operation Bobbi Bear in Zuid Afrika te verrassen. Wij zouden zo graag deze zwaar getraumatiseerde kleintjes willen laten voelen dat zij wel degelijk de moeite waard zijn en dat wij in het verre Nederland vinden dat zij mogen worden getrakteerd. Waarop? Dat kiezen zij zelf. Misschien iets lekkers. Misschien een altijd al gewenst stuk speelgoed. Een nieuw bed. Een prinsessen jurk. Of een echt leren voetbal. Zij kiezen. Doet u mee? Superlief! Heel erg bedankt!

sinasappelhappen onder de boom

Maar u kunt natuurlijk ook gewoon geld overmaken de  rekening van onze stichting:

NL 55 TRIO 0379. 2880.60 tnv Stichting Bobbi Bear NL te Ermelo

Betaalt u liever via Ideal?  Dat kan ook! Ga dan hier naar onze permanenet inzamelingsactie op Doneeractie.nl.

%d bloggers liken dit:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close